НПАОП 63.21-1.25-07Правила безпеки праці під час виконання робіт у колійному господарстві

Голова Державного комітету
ядерного регулювання України
 О. А. Миколайчук 

Наказ Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду
від 12 березня 2007 року N 43

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 квітня 2007 р. за N 303/13570

Відповідно до Закону України "Про охорону праці", Положення про Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2006 року N 1640, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила безпеки праці під час виконання робіт у колійному господарстві (далі - Правила), що додаються.

2. З набранням чинності наказом уважати такими, що не застосовуються на території України, "Правила техники безопасности и промышленной санитарии при ремонте и содержании железнодорожного пути и сооружений", затверджені Міністерством шляхів сполучення СРСР 08.09.88 N ЦП 4261.

3. Управлінню організації державного нагляду за промисловою безпекою на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки (Креховецький В. В.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Управлінню нормативно-правового та юридичного забезпечення (Прохоров В. В.) унести Правила до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці та розмістити їх на веб-сторінці Держгірпромнагляду.

5. Начальникам територіальних управлінь Держгірпромнагляду вжити заходів щодо вивчення вимог Правил посадовими особами державних інспекцій.

6. Головному редактору журналу "Охорона праці" Яковенку М. Г. опублікувати наказ у журналі.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Держгірпромнагляду Долматова О. І.

  Голова Держгірпромнагляду С. Сторчак 


Завантажити