17.Текстильне виробництво

Текстильне виробництвоЦей розділ включає підготовку та прядіння текстильних волокон, ткацьке виробництво, виробництво нетканих матеріалів, кінцеве оздоблення текстильних виробів, включаючи одяг, виготовлений третіми особами, виготовлення готових виробів з текстилю (наприклад, постільної, столової білизни, ковдр, килимів, мотузок тощо), за винятком готового одягу.


Цей розділ включає також виробництво трикотажного полотна, панчішно-шкарпеткових виробів та виробів з трикотажу типу светрів, джемперів, пуловерів, жилетів.


Цей розділ не включає: первинне оброблення (замочування) натуральних волокон, яке відноситься до розділу 01 “Сільське господарство, мисливство та пов'язані з ними послуги”, а виготовлення хімічного (синтетичного та штучного) волокна є хімічною операцією, яка має бути віднесена до класу 24.70 “Виробництво штучних та синтетичних волокон” (якщо не було здійснено кардочесання, гребенечесання чи інших підготовчих операцій до прядіння). Виробництво одягу відноситься до розділу 18.


НПАОП 17-625-85 Оборудование для производства искусственной кожи и пленочных материалов. Требования безопасности (НАОП 1.7.30-2.05)
НПАОП 17.2-1.01-08 Правила охорони праці у вовняному виробництві і. загальні положення
НПАОП 17.2-3.01-08 Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам вовняного виробництва
НПАОП 17.6-1.11-06 Правила охорони праці для підприємств трикотажної галузі промисловості
НПАОП 17.6-3.01-08 Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам трикотажного виробництва
НПАОП 17.6-7.11-81 Процессы производственные предприятий трикотажной промышленности. Требования безопасности